Стек польотний контролер+регулятор моторів FC&ESC SpeedyBee F405 V3 3-6S 30X30 + 50A ESC, для FPV дронів
3 195 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22275
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стек FC&ESC SpeedyBee F405 для FPV моделей
Характеристики польотного контролера:
- MCU: STM32F405;
- IMU (Gyro): BMI270;
- USB Port: Type-C;
- Вхідна потужність: 3-6S Lipo;
- UART (кількість портів): 6;
- Барометр: вбудований;
- OSD Chip: AT7456E chip;
- Bluetooth: підтримується;
- Buzzer: є;
- BOOT кнопка: є;
- SmartPort: є;
- RSSI вхід: є.
- Панель керування камерою BetaFlight: є.
Характеристики регулятора моторів:
- Максимальний струм: 50А;
- Розмір кріплення: 30х30 мм;
- Кількість моторів: 4 в 1 регулятори (4 двигуна);
- Прошивка: BLHeli_S JH50.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SpeedyBee |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Польотний контролер |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 145 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴








