



Патч-антена спрямована 5.8G GEPRC Triple Feed Patch 14.4Dbi, RP-SMA-Male, для FPV дронів
1 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24298
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патч-антена спрямована GEPRC для квадрокоптерів, кругова поляризація
В комплекті термінатор-заглушка.
Характеристики:
- Частота: 5.8GHz;
- Смуга пропускання: 660 МГц (5.47 – 6.13 ГГц);
- Відповідність: S11 менше -30 дБ, VSWR менше 1,065;
- Осьове відношення: 1.05 (0.38 дБ);
- Посилення: 14.4 дБі;
- Ширина променя (половина потужності): 30 градусів;
- Ефективність випромінювання: 75%;
- Розмір: 150х18 мм;
- Роз'єм: RP-SMA;
- Вага: 64 г (без ніжки).
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEPRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 64 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 95 |
| Області застосування | зовнішні |
| Підтримувані стандарти | 802.11 a/b/g/n |
| Спрямованість | спрямована |
| Тип (ант) | Wi-Fi антена з кабелем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴



