Політний контролер Pixhawk 6X Holybro, ICM-45686, PX4/Ardupilot, для повітряних, наземних і водних дронів
9 306 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28466
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Контролер автопілоту Pixhawk 6X Holybro
В комплектації лише політний контролер.
Pixhawk 6X — сучасний автопілот із високою продуктивністю та розширеними можливостями сенсорики. Створений на базі процесора STM32H753 (Cortex-M7, 480MHz), він забезпечує точність, стабільність та швидку обробку даних.
Ключові особливості конструкції:
- 3 датчики IMU ICM-45686 (±32 g) з технологією BalancedGyro та 2 барометри для підвищеної надійності.
- Високопродуктивний процесор: STM32H753 з тактовою частотою до 480 МГц.
- Модульний контролер польоту: окремі модулі IMU, FMU та базова система, з’єднані конекторами Pixhawk на 100 і 50 пінів.
- Потрійна редундантність сенсорів: ізольовані домени сенсорів із незалежним живленням та окремими шинами.
- Новий матеріал для ізоляції вібрацій: довговічний, із резонансною частотою у вищому спектрі, забезпечує оптимальне демпфування IMU.
- Інтерфейс Ethernet: для високошвидкісної інтеграції з бортовим комп’ютером.
- Плата IMU з температурним контролем: підтримує оптимальний температурний режим роботи сенсорів.
- Передова система ізоляції вібрацій: нове рішення замість традиційної пінної конструкції. Спеціальний еластичний матеріал, який краще гасить вібрації у широкому діапазоні частот і не руйнується від часу чи температури. Результат – сенсори працюють точніше, дрон стабільніше тримає курс, зменшуються ризики помилкових вимірювань. Це особливо важливо для промислових та комерційних дронів, які виконують складні завдання.
Технічні характеристики:
- FMU-процесор: STM32H753, ARM Cortex-M7, 480MHz, 2MB Flash, 1MB RAM
- IO-процесор: STM32F103, ARM Cortex-M3, 72MHz, 64KB SRAM
- Акселерометр/Гіроскоп: 3× ICM-45686 з технологією Gyro balanced
- Барометри: ICP20100, BMP388
- Магнітометр: BMM150
- Сенсори (попередні ревізії Rev 3/4): акселерометри/гіроскопи: BMI088, ICM-20649, ICM-42688-P, ICM-42670-P; барометр: 2× BMP388; магнітометр: BMM150
- Максимальна вхідна напруга: 6V
- Вхід живлення USB: 4,75 ~ 5,25V
- Вхід для сервоприводів: 0 ~ 36V
- Обмеження струму: Telem1: 1,5A. Інші порти сумарно: 1,5A
- Розміри модуля контролера: 38,8×31,8×16,8 мм
- Розміри стандартного корпусу (алюміній): 52,4×102×16,7 мм
- Вага модуля: 31,3 г
- Вага корпусу: 72,5 г
- Підтримка прошивки та сумісність: модуль Pixhawk 6X у версії Rev 8 повністю підтримується у прошивці PX4 починаючи з версії 1.14.3 та у прошивці Ardupilot починаючи зі стабільного релізу 4.5.0. За замовчуванням контролер постачається з прошивкою PX4, але користувач може легко встановити Ardupilot за допомогою перепрошивки через програмне забезпечення Mission Planner або QGroundControl.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holybro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 32 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Польотний контролер |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: 9 306 ₴









